לומדים כהלכה

בלי לפספס ובלי להסס

בלי לפספס

ובלי להסס

כולנו רוצים לדעת את ההלכה. אצלנו במסלול 'רב פוסק לביתו' תלמד את השיטה ותקבל את כל הכלים שיהפכו אותך לסמכות התורנית עבור האישה, הילדים והסביבה.

מי מאיתנו לא מתמודד מדי יום מול אינספור שאלות הלכתיות. יש שאלות שאנחנו מפנים לרב ויש שאלות…שאנחנו צריכים לדעת לענות עליהן לבד ובמהירות אבל נתקעים בלי תשובה. הבעיה היא שהפתרונות המוכרים לנו (כמו שיעור או חברותא) בדרך כלל לא מאפשרים לנו להכריע בהמון שאלות הלכתיות שאנחנו פוגשים במציאות.

מסלול ‘רב פוסק בביתו’ אותו מלווה הרב אהרון דואר שליט”א מקיף את הנושאים העיקריים בבית היהודי: שבת, כשרות, ברכות וטהרת הבית. התוכנית בנויה כך שהיא תתאים כמעט לכל אחד. הלימוד יאפשר לך “לפצח” את הדי.אן.איי של עולם ההלכה כך שתוכל לענות בביטחון גמור על אינספור שאלות הלכתיות.

משך המסלול עד 18 חודשים

השיעורים מועברים באופן מקוון​

מפגשים דו שבועיים בני 25 דקות

ליווי אישי במהלך המסלול וגם לאחריו

קבלת תעודת 'רב פוסק לביתו' בסיום המסלול

שיטה אחת,

4 יתרונות מרכזיים

1

נוסחה פשוטה וזכירה ללימוד הלכה

2

לימוד קצר וממוקד המאפשר לפסוק ברגע האמת

3

קביעת עיתים ללימוד במתכונת גמישה

4

חיסכון בזמן, פותחים מחשב ולומדים

למי שמחפש שיטה בהירה וזכירה ללימוד הלכה ועד היום לא מצא את השיטה המתאימה עבורו.

יהודי ששמירת המצוות חשובה לו ומבין שצריך להכיר את ההלכה על בוריה על מנת להתנהל בחיי היום-יום ומוכן להשקיע בכך.

למי שרוצה ללמוד הלכה ומבין את החשיבות אך עד היום לא הצליח לפנות לעצמו את הזמן המתאים לכך.

הרב אהרן דואר, הוא ראש מכון ‘לומדים כהלכה’ ורב קהילת נתיבות בפלורידה. משמש כמו”צ בבית ההוראה של הגאון הגדול רבי עמרם פריד שליט”א.

יעקב מאנן
יעקב מאנן
קרא עוד
בס"ד הרב אהרן דואר שליט"א פניו מאירות דבריו קילורין לעינים מילותיו נשמעים בשקיקה החיוך שלו שווה מיליונים שיעורים קצרים ומתומצתים מקיפים וברורים , בקיצור טעמו וראו כי טוב
יעקב כהן
יעקב כהן
קרא עוד
השיעורים הללו נפלאים. למדתי שנים הלכה, אבל כאן אני רואה דרך ברורה ומסודרת עם כללים ברורים שמסייעים לדעת ולזכור ובעיקר ליישם את הנלמד. הרב דואר הוא תלמיד חכם שמבנה את החומר באופן מובן ואיכותי.
יוסי בן שמעון
יוסי בן שמעון
קרא עוד
אני לומד בישיבה סדר א' גמרא בעיון, מכיר גם את עולם ההלכה אבל לא היה לי סדר קבוע של לימוד הלכה. כשנרשמתי ללומדים כהלכה הייתי קצת סקפטי בנוגע לתועלת של השיעורים כי אני כן יכול ללמוד באופן עצמאי הלכה אז מה כבר זה יתן? בכל מקרה הלכתי על זה מהסיבה שתשלום מחייב אותי ללמוד. אני רוצה להגיד לכם שהרב אהרון תלמיד חכם אמיתי בעל כושר הסברה פנטסטי וסבלנות שאין כדוגמתה, השיטה שהוא פיתח היא רמה אחת מעל ללימוד הלכה ולזכור פרטי הלכה, הייתי קורא לקורס הזה "ניתוח כהלכה" כי פה לא לומדים הלכות, לומדים לנתח סיטואציות ולהכריע בהלכה באופן עצמאי ע"י חשיבה נכונה ואם לא להכריע אז לפחות לכוון לבדוק במקום הנכון. שווה כל שקל, מומלץ בחום! יוסי בן שמעון.
יעקב כהן
יעקב כהן
קרא עוד
השיעורים הללו נפלאים. למדתי שנים הלכה, אבל כאן אני רואה דרך ברורה ומסודרת עם כללים ברורים שמסייעים לדעת ולזכור ובעיקר ליישם את הנלמד. הרב דואר הוא תלמיד חכם שמבנה את החומר באופן מובן ואיכותי.
משפחת נחמני
משפחת נחמני
קרא עוד
זה המקום ללימוד ההלכה בצורה יסודית ובהירה! ניסיתי בהרבה מקומות ובדקתי הרבה מכונים... אני יכול לומר בצורה ברורה ש"לומדים כהלכה" כשמו כן הוא ללמוד הלכה בצורה הנכונה ביותר והטובה ביותר! זה המקום היחיד שהרגשתי שבאמת משקיע בתלמידים ובאמת אכפת מכל אחד ואחד! אם אתה רוצה להצליח באמת - זה המקום!
יחיאל גמליאל
יחיאל גמליאל
קרא עוד
מכון לומדים כהלכה הוא מכון מעולה הפועל להטמעת ההלכה בבית היהודי בצורה ייחודית מאד הנותנת דגש על למידת כללי ההלכה ולא עיסוק בדוגמאות.... מכוונת לכך שכל לומד יוכל לשלוט בהלכה עד כדי פסיקה בזמן אמת לבני ביתו !! סגנונו המיוחד של הרב אהרן דואר המעביר את השיעורים בבהירות ובשפה רהוטה וברורה מהווה חוויה רוחנית מהנה מאד ! ממליץ ממש בחום לכל אחד !!
ישראל כהן
ישראל כהן
קרא עוד
אלופים, עם הסבר ברור בהיר ומאיר כזה , שיעור שמועבר בסבלנות רבה, ניכר שהושקעה מחשבה רבה בבניית השיעורים, שיטת הלימוד מעולה, כך שכל אחד יכול להיות רב פוסק לביתו. נ.ב שווה כל אגורה ויותר, מחיר פשוט מצחיק ביחס לתמורה
Maor Osher
Maor Osher
קרא עוד
יישר כח גדול לכבוד הרב היקר על השיעורים הנפלאים, הברורים, והמזוקקים שנותנים כלים וכללים לדעת את ההלכה בשיטה שמאפשרת באמת להבין את ההלכה. ומעל הכל השיעורים מופשטים ומתאימים לכל אחד ולא משנה מה רמת הידע שלו בהלכה, לעניות דעתי שיעור חובה לכל אדם שרוצה לקיים את ההלכה! זה פשוט עושה סדר ומאפשר לדעת באמת את ההלכה ויתרה מזאת להבין גם את סיבת הפסיקה של הפוסקים השונים.
Itzik berga
Itzik berga
קרא עוד
תכנית מדהימה. בתוך זמן קצר קיבלתי ביטחון ונושאים שהיו רופפים פתאום נראים ברורים. הרבה זמן חיפשתי שיטה ללמוד הלכה בצורה אפקטיבית והקורס הזה הוא השער ללימוד ההלכה בצורה מקיפה ויחד עם זאת קלילה ומהנה. עבורי זה לא פחות מגאולה פרטית
דוד בערדע
דוד בערדע
קרא עוד
אני ב״ה מאוד שמח להישתתף בשיעורים הללו של הרב דואר שליט״א שהם עוזרים לי לא רק בהבנה בהלכה אלא בפרט במסירת השיעורים שאני מוסר בקהילה וגם בלימוד האישי תוכנית הלימוד הוא יותר ממה שקויתי תודה מכל הלב
Aryeh Leib Sonnenberg
Aryeh Leib Sonnenberg
קרא עוד
I am in the Rav Posek leBeito program. The shiurim are crystal-clear (Hebrew), with a focus on understanding the WHY so that we can apply that to the HOW. I learn every day, BH, and have a yeshiva background. It is incredible what this focused Halacha approach is doing for my understanding and application of halacha.
הקודם
הבא

הלימודים מועברים
ב ZOOM

מפגשים קצרים
בני 25 דקות

ליווי אישי במהלך
המסלול וגם אחריו

פריסת תשלומים
נוחה

רוצה לדעת לפסוק הלכה לבד בכל מצב ובכל זמן?

השאר כאן את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם.

כתוב את הכותרת כאן

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

מסלול דיגיטלי

איפה: צפיה חופשית, בכל זמן ובכל מקום

זמן שיעור: קצר וממוקד, 8-10 דקות לשיעור

למי מתאים: לאנשים שרוצים להתקדם בקצב ובזמן שלהם.

אל דאגה אתם לא לגמרי לבד,
אנחנו נעזור עם סיכומים ועזרים שונים

כמה עולה: 970 ש”ח (עד 5 תשלומים)

מסלול לייב

איפה: בזום

מספר חודשים:

מספר שיעורים: 26

זמן שיעור: 25 דקות

למי מתאים: לאנשים שרוצים את הקבוצתיות והמפגשים הקבועים

כמה עולה: 1,490 ש”ח (עד 5 תשלומים)

מסלול לייב

איפה: בזום

מספר חודשים: 10 

מספר שיעורים: 46

זמן שיעור: 25 דקות

למי מתאים: לאנשים שרוצים את הקבוצתיות והמפגשים הקבועים

כמה עולה: 2,900 ש”ח (עד 12 תשלומים)