שאלות ותשובות

ת: שיטת הלימוד אצלנו לא מתבססת על שינון של דוגמאות ופרטי הלכה אלא על הבנת העקרונות והכללים. כאשר המבנה ‘מונח’ אצלך בראש, ההיגיון הפנימי של ההלכה מובן והפרטים מסתדרים הרבה יותר בקלות. שיטת הלימוד הזו מאפשרת לכל תלמיד לקבל את הכלים שיאפשרו לו לפסוק ברגע האמת ולהגיע הרבה יותר בקלות לתשובה ההלכתית לבד.

כן. מסלול ‘פוסק בביתו’ נועד גם עבור מי שאין לו זמן רב ללימוד הלכה. כמעט כל אחד יכול למצוא 25 דק’ ללמידה פעמיים בשבוע. אנחנו מאמינים ששיטת הלימוד שלנו עד כדי כך יעילה כך שאפשר ללמוד את העקרונות בזמן כל כך קצר.

ת’: יש לנו דוגמאות רבות לתלמידים ששנו ולמדו הלכה, ובכל זאת מגלים שחסרים להם הכללים הבסיסיים שמהם מורכבת ההלכה, בנוסף השיטה עוזרת לאותם לתלמידים לתרגם את הידע הרחב לפסק הלכה בזמן אמת.

ת’: עם סיום השיעור מקבל כל משתתף סיכום של השיעור. בנוסף, תקבל תרגילים על ההלכות שנלמדו בשיעור שיאפשרו לך להתנסות בשאלות שונות שסביר להניח שתפגוש בעתיד. מדי תקופה ייערך מבחן שלא נועד לבחון כמה אתה יודע, אלא מטרתו להטמיע את החומר כך שברגע האמת תדע לשלוף את התשובה הנכונה.

ת’: התוכנית לא מתיימרת להחליף מורי הוראה. התוכנית נותנת כלים לפסוק בהלכות מצויות שכולנו נפגשים איתם מדי יום או במצבים שבהם נדרשת תשובה מהירה כמו בענייני שבת וכשרות. בנוסף, גם אם יש דברים שנדרשים למענה של מורה הוראה, בוגרי המסלול יודעים כיצד לפנות לרב ואיך נכון להציג בפניו את השאלה.

ת’: בשיעורים מובאים גם פוסקי אשכנז וגם פוסקי עדות המזרח, כך כל אחד יכול להפוך לפוסק של הבית ולהשיב כהלכה על כל שאלה שמתעוררת.

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

מסלול דיגיטלי

איפה: צפיה חופשית, בכל זמן ובכל מקום

זמן שיעור: קצר וממוקד, 8-10 דקות לשיעור

למי מתאים: לאנשים שרוצים להתקדם בקצב ובזמן שלהם.

אל דאגה אתם לא לגמרי לבד,
אנחנו נעזור עם סיכומים ועזרים שונים

כמה עולה: 970 ש”ח (עד 5 תשלומים)

מסלול לייב

איפה: בזום

מספר חודשים:

מספר שיעורים: 26

זמן שיעור: 25 דקות

למי מתאים: לאנשים שרוצים את הקבוצתיות והמפגשים הקבועים

כמה עולה: 1,490 ש”ח (עד 5 תשלומים)

מסלול לייב

איפה: בזום

מספר חודשים: 10 

מספר שיעורים: 46

זמן שיעור: 25 דקות

למי מתאים: לאנשים שרוצים את הקבוצתיות והמפגשים הקבועים

כמה עולה: 2,900 ש”ח (עד 12 תשלומים)